Litros Yolu Sk. 2.Matbaacılar Sitesi. ZC9 Topkapı / İSTANBUL

 

SİZLERE KENDİMİZİ TANITALIM

 Lion Tasarım, müşterilerilerine iyi bir hizmet vermek için her gün kendini yenileyen bir ajans.

 


8 YILLIK TECRÜBE

Lion Tasarım, e-ticaret başta olmak üzere dijital pazarlama ve internet teknolojileri konusunda 8 yılı aşkın tecrübeye sahiptir.UZMAN KADRO

Gelişen dünyada uzman ekibimizşe sektörün gereklilikleri doğrultusunda sizlere en iyi hizmeti sunabilmek için çalışıyoruz


Lion Tasarım, günümüz teknolojisi ile uyumlu fakat sıkıcılıktan uzak tasarımlara imza atmak için 2012 tarihinde hizmet sektörüne girmiş, sektörün yeni Web Tasarım, Grafik Tasarım ve 3D Animasyon ajanslarından biridir.

Amacımız; Değişen ve gelişen iş dünyasında üretkenliği, dinamizmi, kaliteyi, özgün fikirleri, pozitif bakış açısını ön planda tutarak, müşterilerimiz ile uzun vadeli bir işbirliği içerisinde çalışmak, en uygun ve en iyi çözümleri sunarak yerli ve yabancı sektörlere yeni, güçlü imajlar ve markalar meydana getirerek kalıcı üstünlükler sağlamaktır.

Bilişim teknolojilerinin son yıllardaki hızlı gelişimi, web üzerinden markanızın kimliğini yansıtacak bir web sitesini gereklilik haline getirmiştir. Web siteniz üzerinden markanızı tanıtabilir, müşterilerinize e-ticaret yapma imkânı sağlayabilirsiniz. Web sitenize ekleyeceğiniz görselleri alanında uzman fotoğrafçılarımızla daha ilgi çekici ve kaliteli sunumlar oluşturabilirsiniz. Ayrıca firmanıza tanıtım filmi oluşturabilir hedef kitlenizi arttırarak daha fazla müşteriye ulaşabilirsiniz. Katılacağınız fuarlarda ilgi çekici stand ve sahne tasarımı oluşturarak ziyaretçi sayınızı arttırabilirsiniz.

Müşterilerimizin belirlediği hedeflere kolayca ulaşabilmesi için Web, Grafik Tasarım, 3D, Matbaa, Fotoğraf Çekimi ve Tanıtım Filmi Lion Tasarım’dan beklenen desteği, bilgi birikimimizi ve tecrübelerimizi son haddine kadar kullanarak müşterimize aktarmaktayız.Bilişim teknolojilerinin son yıllardaki hızlı gelişimi, web üzerinden markanızın kimliğini yansıtacak bir web sitesini gereklilik haline getirmiştir. Web siteniz üzerinden markanızı tanıtabilir, müşterilerinize e-ticaret yapma imkânı sağlayabilirsiniz.

” Bizim için öncelikli olan sizi değil, hedef kitlenizi etkilemektir. İşimizin büyümesinin, sizin işinizin büyümesiyle orantılı olduğunun bilincindeyiz…”